| bogdanz04 a întrebat:

Salut TPU,filmul,,Logan" are ceva date de prin filmele anterioare X-Men? (trebuie sa vad filmele X-Men din urma ca sa pot sa inteleg foarte bine filmul Logan? ) P.S. Nu l-am urmarit inca, si de aceea intreb asta

6 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Dacă vrei să intelegi cine dracu e Logan și Charles Xavier și ce caută acolo trebuie să le vezi.
De ce n-ai vrea să le vezi și pe celelalte? Sunt destul de ok.

| oykoj98 a răspuns:

Nu, in afara de 2 personaje nu are nimic ce sa te intereseze din filmele anterioare.

| tudorhit a răspuns:

Mai bine uita-te la dragon ball super daca tot esti fan goku rolling on the floor

| bogdanz04 explică (pentru tudorhit):

Nu inteleg...care e problema daca imi plac si anime-urile si filmele?

| tudorhit a răspuns (pentru bogdanz04):

Nu am vrut sa fiu rautacios sau ceva de genul. Am vazut ca esti fan goku si m-am gandit sa iti zic sa teu iti la dragon ball super mai bine. Si eu ma uit si la annime si filme. Imi cer scuze daca te-a deranjat comentariul.

| notyourbusiness23 a răspuns:

Nu, nu are legatura cu filmele X men. Aici este vorba despre Wolverine, care e mai batran, iar puterile lui de regenerare incep sa nu mai"functioneze"
In film apare doar Xavier *Patrick Stwart*, deci cam asta ar fi singura legatura cu triologia X men.