| Shupy99 a întrebat:

Salut tpu.ro! OFER FUNDA SI VOT pentru orice raspuns folositor la aceasta intrebare.
Eu urmaresc de mult filme si seriale pe net.Iar acum pe orice site la orice film daca il deschid in fullscreen ecranul se face tot alb sau negru si apoi incepe filmul dar foarte intrerupt. Daca dau setings se blocheaza.IN FEREASTRA MICA functioneaza perfect

Răspuns Câştigător
| Panzer99 a răspuns:

Asa imi fac si mie si e din cauza placi video

3 răspunsuri:
| Shupy99 explică:

Da, m-am gandit si eu la asta dar de ce filmele de pe calculator imi merg in full si pana acu mi-au mers si alea de pe net!?

| Panzer99 a răspuns:

E foarte simplu, ai placa video foarte mica si nu suporta schimb-o cu una mai mare

| Shupy99 explică (pentru Panzer99):

Da dar pana acu mergeau.Si in plus filemele de pe calculatorul meu merg in full(nu alea de pe net)