| Balonaseplutitoare a întrebat:

vreau sa gasesc un serial turcesclaughing)
Era vorba despre o fata care a fost obligata sa se casatoreasca cu un batran, aceasta in seara nuntii cand batranul ala voia sa... ea luase un cutit si voia sa se omoare.
Dupa ceva timp se indragosteste de un barbat dar la inceput nu il placea ea cand fuge de la batran se ascunde in brutaria acestuia sau nu mai stiu dar mai tin minte ca batranul avea un baiat si o fata iar fata era batuta de sotul ei iar Fata de care va vorbeam ii da cu o vaza in cap.
Va rog repede stiu ca e cam alandala dar oricum.
A da mai stiu ca pe fata asta avea un nume care incepea cu Z

Răspuns Câştigător
| gomen a răspuns:

Steaua sufletului?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici:
https://imgur.com/a/0ek8tS5

| gomen a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fii nesimțit!
Acolo trebuie să cauți și tu după caracterul tău. Poate de aia nu îl ai.winking