| FlappyXXX a întrebat:

Salut tuturor!
Știe cineva mai multe filme a căror temă să fie "răzbunarea unui copil care si-a vazut cu ochii lui proprii parinti ucisi", cum ar fi "Răzbunarea lui Logan", "Tapped out"?
Orice răspuns este bine primit, iar răspunsul care conține cele mai multe filme dar care să aibă legătură cu ce am cerut, primește fundă.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Serialul Wolf Creek, poti sa te uiti la filme intai, ambele sunt bune.

3 răspunsuri:
| FlappyXXX explică (pentru Shophia18):

Mersi, sunt bune, dar așa puteam găsi și eu selectând optiunea ''actiune'' pe un site de filme. Dar pe mine mă interesează strict ca și temă, genul de filme pe care l-am descris.

| Ramona_Igna_1993 a răspuns:

7eventy 5ive este despre niste copii care își vad părinții ucișii
Prom night
Coulombiana este vorba de o fetiță care își vede părinții uciși si dorește razbunare