| GeorgeTrc a întrebat:

Se va face seria Boruto?

Naruto va muri?sad

Dau funa happy

Răspuns Câştigător
| xunshu a răspuns:

Din cate am auzit momentan o sa fie doar manga..si nu, Naruto nu moare. Ala e un chapter fake facut de un fan.

| GeorgeTrc explică (pentru xunshu):

Deci naruto nu moare nu?

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Burito?

| ABCD122 a răspuns:

Naruto nu are cum sa moara! Practic, in orice serie el e personajul principal

| Aref a răspuns:

Seria se numeste '' Naruto ''. Ar fi ilogic ca acesta sa moara

| GeorgeTrc explică (pentru Aref):

Pai seria se va incheia din cate stiu.

| Minculeasa_Felician_1994 a răspuns:

Se vorbeste ca Naruto va muri in sria Boruto...Naruto nu prea mai este personajul principal ci Boruto, fiul lu` Naruto... Seria se numeste "Boruto: Naruto nest generations"