| HereToHelp123 a întrebat:

SPOILERE!
Cine a vazut Batman VS Superman? Cine castiga? big grin

Răspuns Câştigător
| Mihail18 a răspuns:

Din trailer reiese ca la un moment dat, Batman si Superman se aliaza contra unui raufacator.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Încă nu a apărut deci ar fi cam imposibil să-l văd...laughing
Oricum, mizez pe Superman.

| Sn4k3 a răspuns:

Cum sa il vedem daca filmul apare pe 25 martie? Si cred ca o sa fie ceva gen egalitate, nu cred ca o sa faca pe cineva castigator sa nu le strice reputatia sau altceva.

| HereToHelp123 explică (pentru Sn4k3):

Tocmai ca nu stiam cand apare laughing
Ms de raspuns happy

| AnaMaria163 a răspuns:

A aparut in cinema, eu l.am vazut in targu jiu, nu castiga niciunul deoarece ei devin prieteni si lupta impreuna cu o eroina contra unei ciudatenii, superman este omor de ciudatenia aia...v.a aparea si partea a doua