| LoveForYou000 a întrebat:

Stit vreun serial de genu:
The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
Merlin
Mentalist

Adica care sa aiba actiune, mister un pic de supernatural etc.
Stiti?

Răspuns Câştigător
| Ancaaa23456 a răspuns:

Teen Wolf (este cu varcolaci), Beauty and the Beast (este un fel de "Frumoasa si bestia" din zilele noastre, cu o politista si un fost soldat care se credea ca este mort, dar el traia si era modificat genetic intr-un program al armatei), True Blood (cu vampiri ce traiesc printre oameni, iar acestia stiu depre existenta lor, odata ce s-a inventat sangele artificial), Supernatural (este despre doi frati a caror mama a fost ucisa de un demon, iar unul dintre frati si tatal lor pornesc in cautarea demonului pentru a-l ucide. Pana la urma tatal dispare iar unul din frati ii cere ajutorul celuilalt si pornesc impreuna in urmarirea demonului, care, pana la urma il omoara si pe tatal lor), The Lying Game (este despre o fata care descopera ca are o sora geamana si cele doua se intalnesc, iar una dintre ele ii ia locul celeilate pana ce a doua descopera cine le sunt adevaratii parinti. Este gen "Pretty Little Liars" deoarece este scrisa de aceeasi autoare), Gossip Girl (la asta nu stiu, nu ma uit, dar am auzit ca e bun)... Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aici ai o gramada de seriale,
http://www.cinemagia.ro/seriale-tv/
Te pup!

| Morphines a răspuns:

Teen Wolf
Grimm

| qMiruq a răspuns:

Ca si The vampire diaries pe care-l ador love struck, sunt: Twilight, True Blood, Gossip girl love struck

| BornToDie9108 a răspuns:

Arrow

| Toxic033 a răspuns:

Supernatural big grin Teen wolf♥ Gosspi girl smug
Beauty and the beast. happy