| anonim_4396 a întrebat:

The Dark Knight Rises a fost numit cel mai bun film al anului (2012). Eu cred ca a meritat, Anne, Bale si Tom Hardy au fost fantastici. Dupa parerea mea, este cel mai bun film al tuturor timpurilor, bine, dupa The Dark Knight. Voi ce parere aveti despre acest film?

5 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

AM auzit despre el, dar nu am avut ocazia să-l vizionez. Mulți amici spun că este un film frozav, fantastic, genial, absolut "marfă„ happy

| michelia a răspuns:

Se vede ca esti un mare fan al filmului. Sint multe clasamente pentru anul 2012, iar unele vor urma ( Globurile, premiile Oscar de ex), dar tu l-ai pus deja in frunte.
Mi-a placut filmul dar l-am simtit ca o poveste doar ( un basm mai dur).
Pentru ca ai intrebat, nu l-as include in top 100.
Prefer alte genuri.

| MrSoapte a răspuns:

Cred ca exagerezi cand spui "cel mai bun film al tuturor timpurilor"!
Parerea mea e ca, Avatar e mai bun!

| anonim_4396 explică (pentru MrSoapte):

Fiecare are propria parere. Pentru mine, este cel mai bun film.

| MrSoapte a răspuns (pentru anonim_4396):

Te cred si te inteleg!
Dar, d-asta ne aflam aici...ca sa ne dam cu parerea!