| Sirzechs a întrebat:

Vreau niste animeuri de comedie care sa contina si ceva actiune.Vreau si o mica desctiere. Funda pentru cele mai frumoase si MULTUMESC MULT!

Răspuns Câştigător
| Bogdanescu a răspuns:

Buna
Iti recomand Jigoku Shoujo (hell Girl)
Este o fata pe nume Enma Ai care a fost ingropata de vie de catre satenii din satul ei, pe motiv ca era considerata vrajitoare.Ea s-a trezit din moarte si si-a ars satul, omorand toti oamenii.Pasnicul iadului (paianjenul)(stapanul iadului)a vrut sa o ierte, dar aceasta trebuia sa accepte sa fie Fata Iadului pentru 400 ani.Folosind corespondenta iadului,ea atrage clienti si le da o papusa neagra cu o ata rosie. Odata cer clientul trage acea ata,Ai il razbuna pe cel ce a tras-o omorand-ul imediat victima(cel ce a tras-o uraste o persoana,ii scrie numele pe site si Ai ii da papusa etc). Odata ce a tras sfoara,nu numai ca Ai duce victima in iad, dar la moartea clientului, va merge si el in iad.Te anunt ca site-ul nu exista, Enma Ai nu exista, sa nu crezi.Sunt personaje fictive, facute de om. Funda big grin

3 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Fairy tail-are multe episode

| andreeavesman a răspuns:

Iti recomand dragonball.este cu multa actiune dar si cand se intampla cateceva haios rad de nu mai pot.sa-mi spui daca iti place.☻☺☺

| Sirzechs explică (pentru andreeavesman):

L-am vazut. Oricum iti multumesc.