| Bubuletu a întrebat:

AJUTOR!
Vineri mi-am cumparat niște pesti, cu tot cu acvariu cu incalzitor si filtru. Nenea de la pet shop a zis sa le dam mâncare doar in fiecare seara. Deja am găsit un peste mort.
Apa era cu bule, așa ca am schimbat o parte din ea si am pus apa distilata. A trecut o ora, am curatat si filtrele, le-am mai dat de mâncare insa încă stau toți cu,, botul" in sus. Respira, insa nu vreau sa moara! Ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii la boul ala ca nu este bine ce-a zis
si sa intrebi ce sa ii faci

| Bubuletu explică:

Am fost si nu a zis nimic...e, am găsit problema, era un tub care trebuia sa stea afara dar tata l-a pus in apa.( e si el la primul peste... Nimeni nu i-a spus si nici măcar in instructiuni nu scria

| βeĺBŷŷ a răspuns:

Suna la un veterinar