| Alexandrovsky a întrebat:

Pisica mea a nascut un pui, dar acum se chinuie de 1 ora sa ii scoata si pe ceilalti, poate pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

A fatat pana la urma?

| Alexandrovsky explică (pentru supadeceapa):

Da... unul a murit i-au ramas doar 2 din pacate, a inceput sa manance e totul ok, mersii! :*

| supadeceapa a răspuns (pentru Alexandrovsky):

sad

| Andrewe a răspuns:

Nu