| Sasukesmecherul a întrebat:

Am o catelusa pe nume Bella(rasa pitbull sau corcitura, nu stiu exact) de 9 luni si a inceput sa sangereze, asa ca am cautat pe internet si am vazut ca este perioada in care e in calduri. Langa mine este un om cu un ciobanesc mioritic care are aproximativ un an, sa vorbesc cu acel om in legatura cu cainii si poate vor face catei?
Sau sa caut pe cineva care are un caine de rasa pitbull

5 răspunsuri:
| hacktek a răspuns:

Nu, nu este recomandat sa o dai la monta mai devreme de varsta de doi ani.

| Mihaita2002 a răspuns:

De preferat ar fi sa cauti un pitbull.

| Cqarina a răspuns:

Eu iti propun sa fie tot pitbull deoarece ciobănescul german e mai mare și sa nu pateasca ceva, acum e decizia ta dar eu ti-as propune sa nu o faci

| Sasukesmecherul explică:

Pai la 9 luni este ok sa faca catei?

| Sasukesmecherul explică (pentru Sasukesmecherul):

Mi e sa nu fie prea mica