| Necunoscutu92 a întrebat:

Am o întrebare am 3 puii de caine si ei se musca intre ei cu dinți e ceva normal sau trebuie sa i despart se pot omora intre ei? Si mârâie si lătra când se musc e ceva normal

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hraneste-i bine, macar de 3-4 ori pe zi da-le de mancare, ca sa nu se mai bata si sa se omoare intre ei. Aia sunt caini infometati, de aceea sunt isterici!

| Freya1 a răspuns:

Se joaca nu patesc nimic

| MihaiNicu23 a răspuns:

Stai linistit ei doar se joaca, e normal sa se joace ca doar sunt mici.

| beck2804 a răspuns:

Acesta este modul lor de joaca, este ceva normal...fiind si pui

| Panaet_Nela-daniela_1979 a răspuns:

Daca sunt tare agresivi se bat si despartei, daca nu sunt agresivi rau se joaca

| Anonima590 a răspuns:

Pai,ei așa se joacă dar trebuie sa fii ft atent la ei sa nu se lovească, am pățit asta și unul dintre ei s-a lovit la ochi
E ceva firesc dar trebuie sa ai grijă!laughing