| ioana_1102 a întrebat:

Catelusul(2luni) meu se poarta foarte ciudat alearga, latra, plange si nu stiu de ce niciodata nu a mai facut asa ...Parca a innebunit. Aveti si voi caine si vi s-a intamplat asa vreodata? E de bine? E normal sau de ce latra si musca si alearga si plange...

1 răspuns:
| αℓє a răspuns:

Buna Ioana! E o perioada normala pentru catei. Daca nu l-ai dus la veterinar, ar trebui! Ii va face un vaccin.2 luni? E normal! Cateii 1-5 luni sunt mai nebunatici. E normal, nu te speria!