| Andreea130794 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Dupa deparazitarea interna catelusului meu a inceput sa elimine viermisori este bine? sunt ingrijorata, va rog, astept raspuns

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Chiar ăsta este scopul deparazitării, să elimine viermișorii, deci este foarte bine. Dacă e prima deparazitare, e bine s-o repeți după 10 zile, apoi din trei în trei luni. Nu uita și de deparazitarea externă și de vaccinuri.
Uite fetele mele, bine îngrijite, ce jucăușe sunt! :) http://zinnaida.ro/2012/11/07/joaca-kory-si-bella-8-fmt75/

Răspuns utilizator avertizat
| anca29 a răspuns:

Da! N-ai de ce sa-ti faci griji

| Maarina a răspuns:

Este normal! dar mai trebuie sa il mai duci odata la veterinar, mai trebuie deparazitat inca odata! Asa mi s-a intamplat si mie si acum este ok!

| AleeAleexandra a răspuns:

E bine sa elimie veirmisorii, pentru asta seface deparazitarea.

| lovepusheen a răspuns:

Buna :3.Da e perfect normal pentru ca acesta este scopul pastilei.Nu uita sa i o aministrezi o data la 3 luni.Succes!