| alex3065 a întrebat:

De azi de dimineata nu imi mai gasesc pisoiasii.Este vorba de doi pisoi in varsta de 2 luni.I-am vazut ultima data aseara cand le-am dat de mancare, pe la ora 20.Eu stau la tara si credeam ca s-au dus in curtile vecinilor, dar i-am intrebat si mi-au spus ca nu i-au vazut.I-am cautat peste tot prin curte si prin casa, dar nu i-am gasit.Sunt foarte ingrijorata.Credeti ca se vor intoarce singuri? Ce pot face pentru a-i gasi? O seara buna!

Răspuns Câştigător
| FollowMeNow a răspuns:

E posibil sa se intoarca ei, sunt marisor daca au 2luni. Poate ia luat mama lor si i-a mutat in alt loc...
Stai calma happy, singurul lucru care-l poti face e sa cauti si mai mult...

| alex3065 explică (pentru FollowMeNow):

Ai avut dreptate.I-a luat mama lor si i-a dus in gradina unei vecine.Multumesc pentru ajutor!

1 răspuns: