| Alexandru_Alex_1998_Glcq a întrebat:

Am si eu un bichon maltese si cred ca este timpul sa fete, de aseara pe la 12-1 noaptea si pana acum dimineata tot "gafaie - ca si cum i-ar fi sete sau cald " ce pot face ca nu stiu ce are este prima ei fatare va rog ajutati-ma, pentru ca nu stiu daca face asa pentru ca trebuie sa nasca sau are vreo problema ceva, apa nu vrea, mancare nu vrea, dar este foarte agitata isi face loc peste tot racaie patutul ei. va rog mult ajutati-ma! dau funda!

1 răspuns:
| Dumitru_Mirelasimona_1971 a răspuns:

Poate fi un virus care mie mia omorat cainele du-te la veterinar in orice zi poate muri si fa testul de virus sau perfuzie sau si perfuzie daca nu iai facut vacinu are virusu sanse mari daca l-ai facut sanse mici sa il aiba du-te repede ca moare catelu fara gluma