| alexandraal12 a întrebat:

Sall! Am un pui de pisica, si pisica care l-a fatat e la prima fatare. Pisicul are ochi cred ca are 2 saptamani sau mai mult! O singura problema nu sta sa il hraneasca. Am incercat sa o fortez, dar acum cand ma vede fuge! Nu stiu cum la hranit pana sa faca ochi...:O. Va rog ajutati-ma pentru ca imi este mila de el

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Hraneste-l cu seringa.Cate un pic de lapte de cateva ori pe zi inca o saptamana. Poti sa-i cumperi mancare la plic pentru juniori. Pune-i pe botic la inceput apoi o sa manance singur.

4 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Cred ca are vreo luna daca are ochi, poate il intarca. da-i niste laptic intr-o farfuriuta. mancare umeda junior.

| DarkBlood32 a răspuns:

Cu seringa.winking

| AlbaAura a răspuns:

Multumesc Alexandra.Sa ai grija de puiut si sa te bucuri de el.

| All3xutzza a răspuns:

Incearca sa ii dai lapte cu biberonul pentru ca daca nu mananca ar putea muri de foame. Incearca totusi sa-l prinzi ca sa-l poti hrani cu biberonul si daca ii va placea va veni la tine sa ii ma dai.