| speednpower a întrebat:

Am un catel Teckel si nu isi controleaza labutele din spate, vrea sa mearga, dar nu poate, isi taraste piciorusele dar de simtit le simte, le misca, ce sa fie oare? de la ce?! Daca imi puteti recomanda neaparat un medic bun sau un centru veterinar bun. Eu i-am luat si artrovite cum mi s-a spus, i-am facut si injectii, Cu cateva zile in urma, pana sa se intample asta, il durea la burtica ( partea de sus ) si doctora de aici din urziceni mi-a spus ca are piatra la rinichi, si i-am facut tratament 3 zile cu injectii si a 4 zi dupa-amiaza nu si-a mai controlat piciorusele, ce sa fac? help`me please, as fii recunoscator, vreau un numar de telefon sau numele si locul unui centru veterinar foarte bun care sa analizeze treaba biinee va rog.

4 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Dr. Radu Ionescu,
Servicii medicale veterinare complexe, consultatii, tratamente, chirurgie, urgente
Cabinet ISRAVET, Bd. Basarabia Nr. 28, sector 3
Orar: L-V: 9-21; S: 10-18; D: 10-14.
Telefon: 320. 55. 19; Mobil: 0722-503. 508, dar e din Bucuresti.

| ChibiRose a răspuns:

Este o boala. dar exista carucioare speciale pe care pui picioarele din spatem vazut eu pe cineva cum plimba catelul cu asa ceva. El nu simte.

| 알리나 a răspuns:

PLOIESTI

str. Prof. ION TH. GRIGORE, nr. 9 ( fosta Soarelui, langa liceul Caragiale)

Judet: Prahova
Program: NON-STOP
Telefon: 0741 140 776 incearca aici poate vei reusi sa-ti salvezi catelusul. SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca intre timp ai ajuns cu el la un medic competent si e catelul mai bine... daca insa nu ai facut asta, vino repede cu el in Bucuresti, trebuie facute analize amanuntite, poate fi vorba despre hernie de disc, daca acest fapt se confirma, singurii medici care opereaza cu succes astfel de afectiuni sunt cei din Debrecen si Budapesta, un drum pana acolo cu analize si operatie cu tot costa infinit mai putin decat aici si iti vor pune teckelul pe picioare.