| ioanam_3489 a întrebat:

Am un labrador si a facut otita si nu ii mai trece. Ce tratament imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| munkeyfunkey a răspuns:

,,Sa mergi inapoi la veterinar sau sa schimbi veterinarul. Tu nu poti trata o otita la caini, pentru ca n-ai calificare. Lasata netratata, otita tinde sa recidiveze; cainele ramane sensibil si o sa tot faca otite. Cand te duci la veterinar, noteaza intr-un carnetel (daca nu are carnet de sanatate), orice medicament administrat, orice tratament face.,, nu este scrisa de mine dar sper sa gasesti tratamentul pentru catelusul tau! succes!

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Du-l la veterinar idioato!

| ioanam_3489 explică (pentru MeimeiPinguinu):

Pai am fost si tu esti un.

| AugustinFiltru a răspuns:

Ai doua solutii:
1)SCHIMBA CAINELE
2)DAL CU CAPU DE PERETI PANA II TRECE

GLUMEAM! NU STIU

| Devyd a răspuns:

Cel mai recomandat ar fi sa il duci la medicul veterniar.

| cookyemadyeu a răspuns:

Ar trebuii sa te duci la medicul veterinar si sa intrebi ce ai putea face.

| db90 a răspuns:

Veterinar