| Iuliana_Roxana_1999 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un animal de companie...Ce imi recomandati? (orice in afara de gaini, rate si curci. straight face)

Răspuns Câştigător
| dyckă a răspuns:

Un acvariu cu pesti sunt foarte frumosi si te relaxeaza si da siun aspect dragut camerei
s-au un catel Bichon-ul Bolognez s-au Bichonul Frise sunt foarte draguti si jucausi.

| Iuliana_Roxana_1999 explică (pentru dyckă):

Iubesc cateii, iar Bichoni sunt niste pufoshenii! Multumesc mult!

14 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Un catel sau un iepure sau preferata mea o chinchilla

| Dismally a răspuns:

Pai de ce, nu iti plac pasarile? laughing O pisica sau un caine, depinde ce iti place mai mult si cat timp ai pentru a te ocupa de animal.

| PiTbuLuL a răspuns:

Eu ti-as recomanda un caine un pitbull sau rottweiler.Credema cu aia no sa te plictisesti niciodata.Eu iarna fug prin zapada cu ei ma joc cu ei.Vara fugim prin iarba stam la umbra la soare ne ducem la vale sa ne scaldam ma distrez de minune cu ei.Ti-as recoomanda rasele astea crede-ma no sa te plictisesti niciodata cu ele:X.

| Iuliana_Roxana_1999 explică (pentru PiTbuLuL):

Rottweiler am acasa la bunici! happy

| UnVis a răspuns:

Ce zici de o pisica sau un caine

| Alexandro9050 a răspuns:

Daca vrei rozatoare, mai bine hamsteri decat porci de guinea, ca fac mizerie multa, eu totusi as prefera un catel ca imi plac mult cateii si iti tin de urat cand esti singur

| WhatDăFack a răspuns:

Pisica. x3

| Bewaree a răspuns:

Eu ti-as recomanda un hamster sau un porc de guinea ca sunt draguti! big grin FUNDA?

| Iuliana_Roxana_1999 explică (pentru Bewaree):

Mersi pentru raspuns dar nu as opta pentru rozatoare. :*

| Ilinka10 a răspuns:

Bichon

| octavia123 a răspuns:

Eu as zice o pisica, una pufoasa

| mirella9824 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un bichon :X

| R3dBoyy a răspuns:

Un porc happy,o rama, un caine, pisica, hamster, un acvariu cu pesti