| acerr a întrebat:

Aveti pisici?
Cum procedati cu hrana? Le dati de 2x la zi sau de 3x le lasati un bol plin? Sa manance cat vor si la orice ora sau aveti o rutina?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Da am, cand mi-e foame prind cate una si-o tai, apoi o prajesc frumos pe grătar

| alina2k18 a răspuns:

Am motan dar e slabut deci are mancare la discretie cand vrea el.
Oricum mananca putin deci nu e cazu sa ii dau cu portia.

| Justme1997 a răspuns:

Am o pisica si ii las bolul tot timpul plin sa manance cand vrea ea, are o greutate normala.

| acerr explică (pentru Justme1997):

Eu nu pot asa, ar manca tot apoi ar vomita

| GrecuMariaaa a răspuns:

Cand ma trezesc îi dau un pliculet cu hrana umeda, apoi ii las bolul plin cu bobite, iar cand are nevoie se duce ea si mananca singura.