| Dede21114 a întrebat:

Bunã, am un caine ciobãnesc german de 2 luni si face diaree, am fost cu el la veterinar si mi-a spus ca are o infectie si sa ii dau un sirop si mi.a dat si niste prafuri, dupa ce i.am dat astea a inceput sa faca normal caca, dar dupa o saptamana cred a inceput iar sa faca diaree si azi in diaree era un lichid ca apa, voi ce credeti nu i s-a dus inca infectia, ce ar trebui sa fac?
O sa mã duc la veterinar, dar maine este inchis si imi e frica sa nu i se intample ceva.
Multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Milmoias12 a răspuns:

Incearca sa il duci la un medic(altul)si vezi ce iti zice.

4 răspunsuri:
| Milmoias12 a răspuns:

Pai...Sa stii ca unii doctori, zic asa numai ca sa primeasca bani. Daca ar avea infectie ar voma iti zic sigur.Si cainele meu a avut infectie in burta si l am operat.

| Dede21114 explică (pentru Milmoias12):

Deci spui ca e bine cainele? Si daca da atunci de ce face diaree?

| Dede21114 explică (pentru Milmoias12):

O sa.l duc, mersi

| Milmoias12 a răspuns (pentru Dede21114):

Nu ai pentru ce:*

| Milmoias12 a răspuns (pentru Dede21114):

Incearca sa il duci la un medic(altul)si vezi ce iti zice.