| FashionVictim93 a întrebat:

BUn TPU. o sa vi se pare ridicola intrebare dar trebuie sa o pun ..am un peste de balta pe care il hranesc cu paine (il am de 3 saptmani )..As dori sa ii iau mancare pentru pesti dar nu stiu ce fel de mancare i s-ar potrivi lui ...ma puteti ajuta? ...multumesc happy

3 răspunsuri:
| Tymycy a răspuns:

Daca e de balta atunci sigur ii plac viermisorii, dar poti sa mergi sa intrebi la magazin ca sigur ei te pot ajuta happy

| cătă08cătă a răspuns:

Pescuieste'l...pune'l intr-un acvariu pana nu este mancatwinking si pentru mancare du-te cu el la magazin si intreaba vanzatoruwinking

| DemonSinguratic a răspuns:

Deci un "peste de balta" ce specie e? dar in general ce mananca pestii de balta este viermi, rame, insecte, mamaliga cu ou...sau poti sa te duci si sa iei mancare pentru pesti exotici