| SteelShadow a întrebat:

Buna!
A cumparat cateva dintre voi pui de gaina matase japoneza? Daca da, vreau sa-mi spuneti de unde si ce pret avea. Si as vrea sa stiu cum se întrețin pe iarna, daca au nevoie de caldura suplimentară sau sunt ca celelalte gaini. Ouale găinile matase japoneza sunt comestibile?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

E vreo 40 lei un pui de un kg. Ouale sunt comestibile.Le trebuie un cotet izolat.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Gasesti in piata sau pe net.

| SteelShadow explică (pentru viotedy):

In piața nu am găsit. Voi cumpara de pe net. Un țarc care are un cotet in el e ok si pe timpul iernii?

| viotedy a răspuns (pentru SteelShadow):

Da, dar sa fie cu intrarea mai mica si izolat cu polistiren.

| SteelShadow explică (pentru viotedy):

Ok, e floare la ureche! Se construieste foarte usor. Multumesc mult! Meriti funda.