| Pysyqtza2012 a întrebat:

am o catelusa bichon de 9 luni si de dimineata am vazut pe parchet picaturi de sande de la ea...are acel ciclu de calduri? cum pot sai opresc aceasta perioada de calduri, deoarece vin verii mei pe la mine si au si ei un caine mascul si nu vreau sa ramana gestanta.ma gandeam sa-i iau de la farmacie veterinara niste pastile ceva... funta :*pentru cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Poate ar trebui sa o tii departe de cainele verilor tai, sau poti intreba la farmacia veterinara. Nu prea e indicat sa ii dai ceva din sfaturi si auzite, daca tii la cainele tau.happy