| 0Andreea4 a întrebat:

Buna!
Am o pisica ce trebuie sterilizata.
Problema e ca nu am in ce sa o duc la cabinetul veterinar.
Nu am masina, sa o duc cu masina, iar cu microbuzul nu pot. Singura solutie este sa o duc cu trenul, doar ca nu o pot tine in brate, trebuie sa o tin in ceva laughing.
In ce sa o duc? Vreo idee?
Fundita! :*

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Există la petshop cușcă pentru pisici, este specială pentru cîini si pisici, dar nu stiu cît ar costa asa ceva, e, cu asa ceva o poti duce linistită la doctor, usa se inchide assa ca nu pierzi mîța pe drumlaughing intereseaza te cit costă cușca aceea specială de transportat animalele. Ce vârstă are pisica?

| 0Andreea4 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu prea vreau sa iau o cusca si sa o folosesc o singura data laughing, dar cred ca asta o sa fac. Are 2 ani pisica.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 0Andreea4):

Sa-i ti traiasca pisica, e de rasă?

| Valentinaldoilea a răspuns:

Un cos. Exista cosuri de nuiele, de plastic, etc. Si acoperita cu ceva din pinza.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Valentinaldoilea):

Nu stă in asa ceva, se sperie, nu o poti acoperii cu nimic, are nevoie de aer, ca doar nu o duce gata moartă la veterinar

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Multe mite ai transportat tu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Valentinaldoilea):

Daca nu stii, de ce vorbesti, normal ca am transportat.