| yourkittycat a întrebat:

Am o pisica de doua ani, o tin in casa, de cateva zile un ochi a inceput sa ii lacrimeze. Ii curg lacrimile la un ochi, dar cand o sterg cu servetel se ia ceva maroniu, nu este puroi, nici lacrima curata.
Ma poate ajuta cineva va rog? Ce sa fac?
O sterg cu servetele de la pet shop de ochi pentru pisici.

3 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut! du-te cu ea la medicul veterinar, doar un medic iti poate spune exact ce are, nu te zgarci pentru cateva zeci de lei.

| Lahfu33 a răspuns:

Poate a tras curent si pisicii mele ii s-a intamplat si am dat o cu ceai de musetel sau cu karamicina. Incerca sa o dai. Dacă nu merge duo la veterinar si vezi ce are. Dar sigur a tras curent.

| yourkittycat explică (pentru Lahfu33):

Cum o fac cu ceai?