| GalMona a întrebat:

Bună.Am salvat un cățel de la spânzurare, cred ca în 10 secunde murea. Până am reușit să ii scot zgarda, deja făcuse pipi și leșinase.Și-a ridicat capul intr-un final și a început să respire.Rămâne cu sechele? Sau mai poate merge,dacă a fost aproape sa moara și nu i s-a mai oxigenat creierul? Am chemat stăpâna și am plecat, încă nu se ridicase în lăbuțe.Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Va afla stapana dupa ce merge la veterinar, tu ai facut ce ai putut dar mai departe nu mai este treaba ta.Indiferent ce se intampla, a fost oricum frumos din partea ta si cu siguranta lumea ar fi mai buna daca toti ne-am implica astfel.

| Simpatic a răspuns:

Admirabil gestwinking
in rest, catelul va fi cum va decide soarta
tu fii impacata ca ai facut ce trebuie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudată întâmplare.

| ioana748 a răspuns:

Sa speram ca este bine.
Sa ti dea Dumnezeu sanatate, om bun.
❤️

| vlllaaddd a răspuns:

Aproape imi venea sa cred ca era un caine pe care eu il spanzurasem din greseala cand am inchis usa de la magazin happy

| Negroo a răspuns:

Noi nu putem sti. Stapana va trebui sa-l duca la un veterinar.