| Yoyo222 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Tocmai am observat pe cainele meu(tin sa mentionez ca este destul de mic, sub 1 an) ca o margea ce iesea din piele, de o culoare verde inchis, acea culoare verde inchis sau cum am spune noi cachi... un verde murdar, o buba ca o lacrima sau ca o picatura de apa undeva mai jos de gat si pe langa buba asta pielea era rosie. Eu am pus mana pe ea si imi e frica sa nu iau ceva, eu oricum nu m-am atins pe fata cu mana muradara de microbii cainelui, m-am spalat cu apa si sapun. Acum vin si va intreb, ce ar putea avea cainele meu? Posibil sa fie neg sau posibil sa fie cancer? Va multumesc anticipat de raspunsuri.

2 răspunsuri:
| vampireland a răspuns:

Vezi sa nu fie vreo capusa. Altceva, nu am idee. Daca nu se simte rau, mergi la veterinar cu el dupa ce se incheie carantina. Succes.

| Yoyo222 explică (pentru vampireland):

Multumesc mult. Am mers in aceeasi zi cu bunica mea sa ne uitam mai bine si asta a fost, o capusa. L-am dat cu praf pentru purici/capusi si astazi l-am verificat si parea sa nu mai aiba. Il voi mai verifica si zilele urmatoare. Mulrumesc din nou