| AlexandruCristian111 a întrebat:

Buna, am un cățeluș si azi a alergat după o pasăre si s-a lovit, o să-și revină? Merge schiopadant, merge in 3 labe si cu labuta cea ranita merge in sus cu ea. Nu-l pot duce la veterinar deoarece nu exista in orașul meu. O sa își revină? In cat timp? Merge foarte chinuit...

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Isi revine staiu linistit.

| AlexandruCristian111 explică (pentru MihaiNicu23):

Ai dreptate, m-am speriat ca nu putea să meargă si șchiopătata. Azi merge mai bine.

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Noi nu suntem doctori, nu stim ce are...

| AlexandruCristian111 explică (pentru ZmeuNinja1980):

Omule eu nu te-am întrebat daca ești doctor sau nu. Pur si simplu am întrebat daca o să-și revina. Si voi trebuia sa îmi da-ți un sfat, nu sa ma iei cu ca nu ești doctor. Când un om pune o întrebare, vrea sa ii dai un sfat! Oricum cățelul și-a revenit, merge mai bine. Așa ca daca nu-mi dai sfaturi ci ma iei ca nu ești doctor, bye bye!

| BiancaStoian a răspuns:

Nu, nu o sa isi revina daca inca schelalaie