| Elizeee a întrebat:

Am un hamster de vreo doua luni. Roade foarte rau gratiile din metal ale custii.E ceva normal?

Răspuns Câştigător
| Sup3rN0va a răspuns:

Poi e ceva normal sa roada dar gratiile..mai putin inseamna ca n-are ce face sau are un loc mic. I-ai o rotitza sau mai dai drumu printr-un loc care nu are unde sa fuga sau se se ascunda.

6 răspunsuri:
| TotulDespreTalesRunner a răspuns:

Am eu hamster si e normal daca aude zgomote tari.

| adeee79 a răspuns:

Este ceva normal. asta inseamna ca are lipsa de ocupatie. joaca-te cat poti de mult cu el si acorda-i atentie happy

| Letheya a răspuns:

Am avut hamster. Da e normal, simte nevoie de libertate. Incearca sa te joci cu el, eu l-am dresat cand se dadea in rotita puneam mana pe el. Asa sa obisnuit. Il scoteam din cusca ma jucam cu el, il lasam pe jos, intra cand ii era foame.
O sa observi si alte gesturi ciudate cu timpul. Nu ii place in cusca, se simte captiv. Ca si cum ar fi un om nevinovat in inchisoare.

| Elizeee explică (pentru Letheya):

Multumesc mult ca ma-i ajutat! Te-asi face castigatoare, dar din nu stiu ce motiv nu apare,, Declara raspunsul castigator"!

| Letheya a răspuns (pentru Elizeee):

Ai dat fundita alcuiva, de asta nu iti aparetongue

| Elizeee explică (pentru Letheya):

Nu imi aparea nici inainte! De asta i-am dat-o altcuiva!