| Alexino2003 a întrebat:

as dori un raspuns. Cum pot sa-mi pun watermark-ul pe mai multe fotografii in acelasi loc. Cautati pe FB Sergiu Cioban si da fotografiile in continuu sa vezi. happy Cum? big grin FUNDA. Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

big grin selectezi tot folderul sau oricum watermark-ul ramane in acelasi loc daca nu-l setezi altfel.

| Alexino2003 explică:

Ha? Cum adica? Eu intrbam ca la Sergiu Cioban watermark-ul este in acelasi loc.[pe photot] si pe ce program pot sa imi pun watermarku pe toate pozele in acelasi loc... O.o