| RalucaGerall a întrebat:

Cainele meu a inceput in seara asta sa nu-si mai gaseasca locul si sa planga.La veterinar a pus pe seama glandelor i-au fost stoarse a primit antibiotic si crema pentru rana de la coada pe care si-a facut-o probabil incercand sa se scarpine.Problema e ca ajunsi acasa are crize, il ia il lasa.Nu-si gaseste locul si plange parca mai rau decat inainte de veterinar.Mi-e teama sa nu fie altceva. Aveti idee? Multumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il doare. Ce glande i-au fost stoarse, daca asta am inteles?

| marevna13 a răspuns:

Veterinarul la care ai fist este fiarte prost! Mergi la cabinetul Praxis vet langa Foisorul de foc, str Vasile Stroescu 21, dr Olaru.

| marevna13 a răspuns:

Veterinarul la care ai fost este foarte prost! Mergi la cabinetul Praxis vet langa Foisorul de foc, str Vasile Stroescu 21, dr Olaru.