| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca o sa vi se pare ciudat dar am un animal de companie ciudat(o buburuza)Vi se pare ciudat? Daca nu... ce as putea sa-i dau de mancare si unde as putea sa o tin? Astept raspunsuri bune si stiti ca cel mai bun raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| DomGoe a răspuns:

De mancare ar trebui ierburi si sa o ti intr-o cutie sau ceva cu astfel de ierburi si cu mult pamant(dar vezi ca are nevoie de lumina si eu as face din sticla sau ceva)

6 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Saraca,mai bine elibereaz-o,oicum are o viata scurta, las-o sa si-o traiasca si oricum va murii repede si o sa suferi mult dupa ea...
asta e doar parerea mea, mult succes!

| YoCookieMonster a răspuns:

Poti sa u pui intr-o floricica, sau daca ai curte sa o pui acolo, dar daca tii la ea nu prea ti-as recomanda asta fiindca buburuzele zboarasadDar cred ca o floricica sau un borcan cu ierburi si flori va fi okwinking
Succes!:*

| klau95 a răspuns:

Iti va muri sigur mai devreme sau mai tarziu.dai drumu la saraca buburuzalaughing.Ma mir cum de nu ati iei si o furnica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa te maturizezi si sa mai iesi din cand in cand din casa

| AnDrUtZa978 a răspuns:

Esti nebuna fetito! bagati mintile in cap ia-ti un caine

| AnDrUtZa978 a răspuns:

Ia-ti si tu un caine ma mir ca nu-ti iei o goanga