| Căƚăʅιɳ a întrebat:

De curand am gasit un catelus mic abandonat am hotarat sa-l cresc dar nu prea stiu ce are deci manca paine tot dar cam gahaie asa si nu prea se misca si mereu cauta numai caldura adica sa se incalzeasca
Sa mentionez ca am gasit mai multi am grija de toti dar pe asta il iau sal ingrijesc.Ce ziceti ca are? Mentionez ca se incalzeste cam greu el

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Du-l la veterinar si fa-i deparazitare interna si externa, posibil sa aiba viermisori intestinali...

| Căƚăʅιɳ explică (pentru greece12):

N-am apucat a murit cred ca a avut o boala pentru ca in fiecare zi incepea sa se miste din ce in ce mai putin si pana la urma a murit

6 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Cred ca e bonlav.

| Căƚăʅιɳ explică (pentru N0xEterniS):

Acum problema cu ochisori a disparut cand l-am spalat la ochi doar tot mereu cauta sai fie cald si daca il deranzenzi scoate un sunet de parca chelacaie

| Căƚăʅιɳ explică:

M-ai sa mentionez ca vrea mereu sa stea cu frati lui dar nu prea se misca si dimineata are ochisori lipiti

| Căƚăʅιɳ explică:

Ca e bolnav as crede si eu dar mananca dar tot mereu vrea sa se incalzeasca si daca il deranjezi scoate un sunet deparca al chelacaie dar nu gafaie cand respire poata sa mearga tot

| kytty12 a răspuns:

Iale la toti o pastila pentru viermi intestinali de la farmacia veterinara.