| Alice1719 a întrebat:

Buna din nou! Astazi parintii mei au fost la cumparaturi si eu am ramas acasa cu catelusa mea beagle.Ei au fost fara sa stiu eu la un pet shop si au cumparat mancare Royal Canin cum le-am spus, doar ca nu au gasit decat Junior-very small dog si are pe punga o poza cu un chiuaua.....se intampla ceva daca ii dau acea mancare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| suculete12 a răspuns:

Buna ca sa te ajut asa: eu am un pisoi si i iau wiskaks

Dupa cum stiu eu la caini e la fel ca la pisici doar cai pedigree junior si adult daca are pana intr-un an iai junior nu te mai complica cu alta mancarehappy Sarbatori fericite!

| Zatharra a răspuns:

Nu i se va întâmpla nimic...Peace!

| SlenderWomen a răspuns:

Nu cred ca se intampla nimic.eu cainelui meu nu i-as mai da nimic sa manance pentru ca e ff rau si e pui jumatate rotwailer jumatate lup si m-a muscat de mana si i-am dat 2 palme

| Bizzle a răspuns (pentru SlenderWomen):

Dc tsi l-ai luat daca il chinui? asa la prostie? frate tea muscat dintr-o anumita cauza e MIC! Dece l-ai luat daca nu stiai ca Rottwailleri sunt rai de felul lor? Lai luat sati bati joc de el? macar informeaza-te inloc sa chinui saracul animal! Si mai bine du-te del dreseaza nu mai pierde timp pe net ca sasa l-ai luat degeaba... Esti VARZA fara sad da asta-i advwinking

| PAmy99 a răspuns:

Nu nu este nici o problema, robabil cateii tai sunt mai pretentiosi si nu sporta ori si ce mori de crocete...nu trebuie sa iti faci griji din cauza asta, doar cumpara-i alt fel de crochete!
funda? happy