| MoldovanNoris1999 a întrebat:

Nu stiu cati dintre voi mai aveti PSP-uri.Eu am un PSP Go dar nu am incarcator. Exista vreo chale sa il incarc cu altceva?
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

PSP Go se poate incarca si de la un port USB dintr-un calculator sau incarcator de telefon cu mufa de iesire USB (5V).
Trebuie doar sa cauti "cablu pentru PSP Go". Este posibil sa gasesti un asemenea cablu chiar si la atelierele care se ocupa de reparatii telefoane, tablete etc. sau pe OLX sau alte sote-uri de publicitate.

Insa, avand in vedere ca sunt destul de vechi, poti avea suepriza sa nu mai functioneze bateria, ne fiind incarcata de mult timp.

| MoldovanNoris1999 explică (pentru Bula):

Multumesc functioneaza l-am probat la un prieten si merge