| Ryx a întrebat:

Nu stiu ce are pisica mea...sad Are in jur de 7-10 ani,si de doua luni cam tuseste,nu mereu dar de cateva ori pe zi tuseste ca si cum ar vrea sa vomite, apoi se opreste.De cateva zile nu prea mai mananca.Am incercat sa ii dau si lapte si carnita si peste ...carnita si peste si nu a mancat.Parintii mei nu vor sa mergem cu ea la veterinar si eu nu am bani.Ce ar putea sa aiba?

2 răspunsuri:
| MunteanuIoan a răspuns:

E fumatoare?

| azoteu2020 a răspuns:

Posibil sa aiba ebola dar acuma numic nu e sigur, du-te pe la un macelar si zii sa ii faca o injectie.