| Pink1milk a întrebat:

Pe pisica mea o dor picioarele din spate și cel din față. Cred ca a fost lovită de mașină. Nu merge. Se reface singura?
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| EuSuntOmul a răspuns:

Amputeaza le

| DigBick a răspuns:

Daca vrei sa se refaca in mod sanatos, du o la un veterinar

| Pink1milk explică (pentru DigBick):

Asta am de gând. Dar mi s-a spus ca este micuță și nu au cum să îi bage tije. Are în jur de 3 luni

| DigBick a răspuns (pentru Pink1milk):

Indiferent de varsta ei, un veterinar va sti mai bine ce e de facut

| RobertMoto18 a răspuns:

Nu se va reface singura va trebui dusa la doctor sau trebuie amputate pentru ca nu poate sa stea atât de mult cu durerea si va muri sau daca te lasa ii poti masa picioarele sper ca te am ajutat?

| Pink1milk explică (pentru RobertMoto18):

Deja merge singura, este jucăușă. Merge șchiop cu un picioruș, dar este mult mai ok.