| Iuwbsbwkqkq18282818181 a întrebat:

Buna!

Tocmai ce am primit un pisic și am stat o săptămâna cu el acasa (in acest Timp făcea doar la nisip) apoi când am început lucrul a început sa se comporte ciudat și sa urineze noapte in pat. Credeți ca suferă de anxietate? Face și la nisip dar noapte când vin de la lucru se pune in pat și urinează.

6 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

Buna.
Cel mai probabil sufera de anxietate, se simnte singur.
Ii lipsesti...si cred ca de aia.

| Dddonkey a răspuns (pentru danaieladaniela):

Cum ne lipseste noua Vadim...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum se simte singur si te pedepseste in felul lui ca numai stai cu el, te iubeste si cum nu poate vorbi nu face pipi la nisip face in patul tau doar doar i ti vei da seama ca el te vrea acasa sa stai nonstop cu el, cîte luni are si ce rasă este?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti fată sau baiat?

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Daca este motan isi marcheaza teritoriul, daca e fata o face din lipsa de atentie.

| Iuwbsbwkqkq18282818181 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu stiu ce rasa e. E fata și are 7 luni