| Carolina1972 a întrebat:

Buna TPU! Am cumpărat ieri o soluție pentru purici și căpușe la câini dar când am ajuns acasă am văzut ca scrie pe cutie ca este pentru câini mici de pana la 15 kg. Eu am câine de rasa și are 35 de kg și e foarte sensibil. Credeți ca are ceva dacă îl dau cu soluția asta? Sau ar trebui sa cumpăr alta? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara pentru cainele pe care il ai. Vezi ce inseamna neatentia. Bine ca ai vazut acasa.
Mergi si schimba solutia daca mai ai bonul.

| Legion7X a răspuns:

Https://www.petmart.ro/......-8-kg.html

https://youtu.be/sMa8JWSSMIw reclamă prezentare

Am și eu, unul mai micuț sunt la a treia zgardă. Aceasta este pentru câini mari. In rest Depinde grosimea gâtului. Este foarte bună.