| JASMYNA88 a întrebat:

am o catelusa teckel pitic, care a scapat intr-o zi in curte si s-a imperecheat cu un caine (tot al nostru), este o corcitura de terrier, dar e mai mare putin decat ea, dar tot talie mica e si el. mi-e teama, deoarece a trecut 1 luna si ea a devenit foarte apatica, adica inainte era foarte activa, acum sta toata ziua in pat si respira mai greu si manaca foarte rar(piept de pui, mancare speciala pentru caini de talie mica, etc). nu stiu ce sa fac...sa imi fac griji sau e ceva normal?

Răspuns Câştigător
| amytzzu2000 a răspuns:

Pai...ori ii din cauza inperecherii, auuu nu pot explica.trimitemi un mesaj pe TPU, daca ii grasuta sau nu, ca asa stiu cel mai bine

1 răspuns:
| vrabiuta a răspuns:

poate fi din cauza calduri sau poate a ramas gestanta nu trebuie sa te ingrijorezi du-o la un control la veterinar si o sa-ti dea niste vitamine cam 10 lei te va costa incearca sa no ti mult la scoala si fai un regim variat