| twilightt a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa imi iau un hamster dar nu stiu ce rasa/specie sa fie.Nu vreau sa fie foarte mici[gen roborovski]Dar vreau sa fie jucausi[si sa nu muste.]Stau la bloc si mi-ar placea un animal cu blanita, dar pentru ca nu am voie caine sau pisica imi doresc enorm un hamster jucaus cu blanita pufoasa si "inteligent"
Plzzz help mee!

Răspuns Câştigător
| Pocahontas6 a răspuns:

Cauta prin pet-shopuri sau pe internet.sigur o sa te indragostesti ce cel ales happy succes!