| AlexAL275 a întrebat:

Bună TPU! Cățelușa mea a fătat pe data de 24 februarie, ea este un mix de amstaff cu pitbull. Am fost plecat de acasă și am lăsat-o în grija părinților și și-a făcut de cap. Întrebarea mea : Următoarea perioadă în care poate făta când este? Nu de alta, dar să mă pregătesc. Îmi puteți recomanda și cu ce să-i fac boxa? Eu i-am luat niște panouri de gard bordurat pe verde, dar a făcut gaură prin el. Mă gândesc serios să o pun în lanț, orice îi iau prin tot trece, nu-mi place, dar n-am ce face

2 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Cateaua ta e hulk din lumea cainilor de trece prin orice?
Eu nu cred ca trece printr un gard de plasa cu atat mai mult nu are cum sa treaca prin panouri de gard bordurat.Ori nu l ai prins tu bine ori era rupt ca alta explicatie nu cred ca exista.

| AlexAL275 explică (pentru florin926481f):

Am sunat-o pe mama pe video și era o gaură în partea de jos a panoului, nu știu de unde are atâta forță, mai ales că e mică de statură.