| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, de cand eram mic copil imi doream sa am un catel al meu dar din pacate parintii mei nici macar nu vor sa auda de asta, imi tot zic ca manaca mult, ca o sa fie par in casa, ca o sa trebuiasca sa am gija de el, ca o sa moara de caldura (eu vreau un huskybig grin), si au zis ca o sa ma lase sa iau un caine cand nu o sa mai stam la apartament si o sa ne luam o casa, ceea ce nu se va intampla curand, ce as putea face ca sa ii conving sa ma lase sa cumpar un caine desi la cat de nesuferiti sunt nu cred ca s-ar gandi si la fericirea mea sad

4 răspunsuri:
| Larisa211 a răspuns:

Il poti lua, daca ai o camera doar a lui cu aer conditionat si il poti plimba 4 ore pe zi!

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Am avut boxer si pitbull la bloc laughing...a trebuit sa ii dau la matusa-mea la curte, din cauza galagiei pe care o faceau.Eu iti recomand un chuwawalaughingnu are par,deci nu va lasa par.e mic,deci nu manca mult, e fara blanita, deci nu ii va fi cald.nici nu trebuie sa-l scoti la plimbare...il arunci de pe geam si dupa urca el scarile inapoi(in cazul in care nu-l legi de codita si-l tragi inapoi dupa ce isi face nevoile)laughingPOATE AM DERIVAT DE LA SUBIECT,DAR, CU TOATE CA NU SUFAR CATEII MICI, cam asta ar fi solutia

| Shenn a răspuns:

Husky la bloc? decat sa il chinui asa...

| Nickelback a răspuns:

Nu te vor lasa sa iei un husky. Ceva mai mic poate ca te vor lasa.E greu sa ti un husky la bloc.Insa na stai trist vreo 2/3 zile nu vb mai deloc.
Si ei vor renunta.winkingBFT!