| Anna712 a întrebat:

Buna,TPU! De cand pisica mea a fatat 3 pisoi, am observat niste schimbari de comportament ale motanului meu(nu el e tatal pisoilor).Are niste momente in care daca-i vede incepe sa devina foarte agresiv, sa-i loveasca sau sa-i "mârâie". Este foarte agresiv si cu noi.Chiar nu inteleg ce are.

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai motanii in realitate nu sunt cum ii vedem pe Youtube gen daddy meets his babies bla bla laughing
A vazut ca au aparut intrusi gen, motanii sunt mai dominatori si tin la teritoriuwinking
Nu ii convine ca sunt puisorii aia acolo, putea sa fie si el tatal laughing TOT aia era.
Nu ii loveste gen cu toata puterea cum s-ar lua cu motanii mari doar se impune si el big grin
Mai dai si lui atentie, joaca-te cu el sa nu se simta pe locul 2winking

| DanaDaniellllla a răspuns:

Este gelos și posesiv.