| madalina246 a întrebat:

Buna TPU..Eu am o pisica care a nascut 3 puisori.Ei au deja 1 luna si cateva saptamani si mama lor nu mai prea are lapte.

Imi puteti zice va rog ce sa le dau de mancare?

Dauu FUNDAA!:*:*:*

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Mergi la un pet-shop si cumpara royal canin babycat si inmoaiele in putina apa. De acum puii pot trece pe mancare solida.

| Otils a răspuns:

La PetShop sunt niste bobite care contin lapte pe care le inmoi si tu la randul tau in lapte caldut apoi le poti da fara grija.Si la varsta de o luna poti sa treci pe mancare solida