| RebekaRebi a întrebat:

Bună TPU, peste câteva zile îmi voi lua un porcușor de Guineea, vreau să știu dacă pot lua un singur porcușor deoarece părinții mei nu vor să-mi ia doi deși le-am spus că porcușorii au nevoie de încă un porcușor pentru a se distra împreună, vreau să știu daca este de ajuns să mă joc eu cu el pentru că nu vreau să moară din lipsa asta de încă un porcușor! =(

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi va fi greu de unu singur. E frumuşel foc şi nu merită să stea singur cuc

| RebekaRebi explică (pentru anonim_4396):

Da, sper ca părinții mei să-mi ia 2 totuși