| erroza a întrebat:

Bună TPU.
Săptămână viitoarea trebuie sa merg cu cățelușa mea la vaccinul de 6 săptămâni și sunt foarte tensionată.
Am citit că sunt reacții adverse urâte și că s-ar putea să planga.

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Nu o sa pățească nimic, stai linistită. Nu esti singura care îi face vaccin catelului

| Patronu1 a răspuns:

Reacții adverse? Nu exista asa ceva, eu am doi câini și de asa ceva nici nu am auzit. Sa plângă, da poate pentru ca o înțeapă cu acul totuși, în rest nu ai de ce sa îți faci griji. Și sa nu uiți sa ii dai ceva bun de papa când ești cu ea la doctor, ca să vina cu placere acolo data viitoare, sa nu prindă frica de doctor. Bafta!